ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ

Το 1ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε στο Ξενοδοχείο Porto Carras στο Ν. Μαρμαρά Χαλκιδικής, από το Σάββατο 23/4 μέχρι την Μ. Δευτέρα 25/4/2005 στα πλαίσια του Games Festival.

Διεξήχθησαν 5 γύροι αγώνων με σύστημα ελβετικό, ενώ πραγματοποιήθηκε μεγάλος τελικός (ανάμεσα στον 1ο και στον 2ο της τελικής κατάταξης) καθώς και μικρός τελικός (ανάμεσα στον 3ο και στον 4ο της τελικής κατάταξης αντίστοιχα).

Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Χρήστος Τζήμας του Ομίλου Καστοριάς.

Το 2o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε στο Ξενοδοχείο Pallini Beach, στην Καλλιθέα Χαλικιδικής, από το Παρασκευή 28 Απριλίου μέχρι και την Κυριακή 30 Απριλίου 2006 και πάλι στα πλαίσια του Games Festival.

Διεξήχθησαν 5 γύροι αγώνων με σύστημα ελβετικό, ενώ πραγματοποιήθηκε μεγάλος τελικός (ανάμεσα στον 1ο και στον 2ο της τελικής κατάταξης) καθώς και μικρός τελικός (ανάμεσα στον 3ο και στον 4ο της τελικής κατάταξης αντίστοιχα).

Πανελλήνια πρωταθλήτρια αναδείχθηκε η Μαργαρίτα Ναζιροπούλου του Ομίλου Καστοριάς.

Το 3o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε και πάλι στο Ξενοδοχείο Pallini Beach στην Καλλιθέα Χαλικιδικής, από το Σάββατο 28 Απριλίου μέχρι και την Δευτέρα 30 Απριλίου 2007 και πάλι στα πλαίσια του Games Festival.

Διεξήχθησαν 8 γύροι αγώνων με σύστημα ελβετικό.

Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Νίκος Καραμπέτης του Ομίλου Θεσσαλονίκης.

Το 4o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε για τρίτη συνεχόμενη φορά στο Ξενοδοχείο Pallini Beach στην Καλλιθέα Χαλικιδικής, από την Παρασκευή 1 Μαΐου μέχρι την Κυριακή 3 Μαΐου 2008 και πάλι στα πλαίσια του Games Festival.

Διεξήχθησαν 9 γύροι αγώνων με σύστημα ελβετικό.

Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε και πάλι ο Δημήτρης Ντόζης του Ομίλου Θεσσαλονίκης.

Το 5o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε στο Ξενοδοχείο Grand Hotel Palace στη Θεσσαλονίκη, από την Παρασκευή 1 Μαΐου μέχρι την Κυριακή 3 Μαΐου 2009 και πάλι στα πλαίσια του Games Festival.

Για πρώτη φορά, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους, σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings. Σε κάθε όμιλο, διεξήχθησαν 9 γύροι αγώνων με σύστημα ελβετικό.

Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε και πάλι ο Δημήτρης Ντόζης του Ομίλου Θεσσαλονίκης.  Στην β’ κατηγορία νικητής αναδείχθηκε ο Τοπαλίδης Παναγιώτης επίσης του Ομίλου Θεσσαλονίκης.

.

Το 6o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία στην Αθήνα, από την Παρασκευή 18 Ιουνίου μέχρι την Κυριακή 20 Ιουνίου 2010, στην μουσική σκηνή «ΑΥΛΑΙΑ» στον Βοτανικό.

Όπως και πέρσι, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους, σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings.

Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Καλαϊτζίδης Μάριος του ΟΣΑΠ. Στην δεύτερη κατηγορία πρώτη αναδείχθηκε η Τρικουνάκη Βαλεντίνα , επίσης του ΟΣΑΠ.

Το 7o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία, από την Παρασκευή 24 Ιουνίου μέχρι την Κυριακή 26 Ιουνίου 2011, στο ξενοδοχείο Esperos Palace στην Καστοριά.

Όπως και τα προηγούμενα δύο χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους, σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings.

Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά ο Καλαϊτζίδης Μάριος του ΟΣΑΠ. Στην δεύτερη κατηγορία πρώτη αναδείχθηκε η Αγγελίδου Αθηνά, του ΟΣΘ.

Το 8o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία, από την Παρασκευή 29 Ιουνίου μέχρι την Κυριακή 1 Ιουλίου 2012, στο ξενοδοχείο «Oceanis», στην Καβάλα.

Όπως και τα προηγούμενα τρία χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους, σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings.

Πανελλήνια πρωταθλήτρια αναδείχθηκε η Κατσαούνη Εύη του Ο.Σ.Θ. Στην δεύτερη κατηγορία πρώτος αναδείχθηκε ο Τοπάλογλου Χαράλαμπος, επίσης του ΟΣΘ.

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας Ένωσης Σκραμπλ και του Δήμου Καβάλας.

Το 9o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία, από το Σάββατο 22 Ιουνίου μέχρι την Κυριακή 24 Ιουνίου 2013, στο Αρχοντικό «Bella Toumpa» στον Αγ. Παντελεήμονα στον Δήμο Αμυνταίου Φλώρινας.

Όπως και τα προηγούμενα τέσσερα χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους, σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings.

Συνολικά αγωνίστηκαν 80 παίκτες. Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Αικατερινάρης Κύρκος του Ο.Σ.Θ. Στην δεύτερη κατηγορία πρώτος αναδείχθηκε ο Κολοκυθάς Ζαχαρίας, επίσης του ΟΣΘ.

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας Ένωσης Σκραμπλ και οργανώθηκαν από τον Όμιλο Σκραμπλ Πτολεμαΐδας.

Το 10o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία, από την Παρασκευή 4 Ιουλίου μέχρι την Κυριακή 6 Ιουλίου 2014, στο ξενοδοχείο «Aiges Melathron» στην Βέροια.

Όπως και τα προηγούμενα χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους, σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings, με τους αβαθμολόγητους παίκτες να μετέχουν στην 2η κατηγορία.

Συνολικά αγωνίστηκαν 70 παίκτες. Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Μιχαήλ Δημήτρης του ΟΣΑΠ.Στην δεύτερη κατηγορία πρώτη αναδείχθηκε η Φωτιάδου Ευθυμία, του ΟΣB.

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας Ένωσης Σκραμπλ.

Το 11o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία, από την Παρασκευή 17 έως την Κυριακή 19 Απριλίου 2015 στην Αθήνα, στην σκιά της Ακρόπολης, στο Hotel Divani Palace Acropolis.

Όπως και τα προηγούμενα χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους, σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings, με τους αβαθμολόγητους παίκτες να μετέχουν στην 2η κατηγορία.

Συνολικά αγωνίστηκαν 81 παίκτες. Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Τζήμας Δημήτρης του ΟΣΚ. Στην δεύτερη κατηγορία πρώτη αναδείχθηκε η Μήλα Ειρήνη, του ΟΣΡΔ.

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας Ένωσης Σκραμπλ.

Το 12o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία, από την Παρασκευή 6 έως την Κυριακή 8 Μαΐου 2016 στην Παραλία Κατερίνης, στον Πολυχώρο Cosmos.

Όπως και τα προηγούμενα χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους, σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings, με τους αβαθμολόγητους παίκτες να μετέχουν στην 2η κατηγορία.

Συνολικά αγωνίστηκαν 44 παίκτες στην Α’ Κατηγορία. Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Παπαγιαννόπουλος Τάκης του ΟΣΑΠ . Νικητής της Β’ κατηγορίας αναδείχθηκε ο Δελημιχάλης Γιάννης επίσης από τον ΟΣΑΠ.

Το 13o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία, από την Παρασκευή 21 έως την
Κυριακή 23 Απριλίου 2017
 στο Φαληράκι της Ρόδου, στο ξενοδοχείο Orion

Όπως και τα προηγούμενα χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους,
σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings, με τους αβαθμολόγητους παίκτες να μετέχουν στην 2η κατηγορία.

Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Μπάτρης Άρης του Ομίλου Αθηνών – Πειραιώς και
νικήτρια της Β’ κατηγορίας αναδείχθηκε η Ελευθερία Δημοπούλου του Ομίλου Σκραμπλ Ρόδου!

 

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας Ένωσης Σκραμπλ.

Το 14o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία, από την Παρασκευή 26 έως την
Κυριακή 28 Μαίου 2018
 στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης, στο ξενοδοχείο Sun Beach

Όπως και τα προηγούμενα χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους,
σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings, με τους αβαθμολόγητους παίκτες να μετέχουν στην 2η κατηγορία.

Πανελλήνια πρωταθλήτρια αναδείχθηκε η Πουλερέ Βασιλική του Ομίλου Αθηνών – Πειραιώς και
νικητής  της Β’ κατηγορίας αναδείχθηκε ο Σαραφόπουλος Λάζαρος του Ομίλου Θεσσαλονίκης!

 

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας Ένωσης Σκραμπλ.

Το 15o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, πραγματοποιήθηκε με  επιτυχία, από την Παρασκευή 3 έως την
Κυριακή 5 Μαίου 2019
 στη Νέα Μάκρη Αττικής, στο ξενοδοχείο Marathon Beach Resort

Όπως και τα προηγούμενα χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους,
σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings, με τους αβαθμολόγητους παίκτες να μετέχουν στην 2η κατηγορία.

Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε ο Θράσος Μυρσίνης  του Ομίλου Θεσσαλονίκης και
νικήτρια  της Β’ κατηγορίας αναδείχθηκε η Ζωή Μπουλέρου του Ομίλου Αθηνών και Πειραιώς!

 

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας Ένωσης Σκραμπλ.

Το 16o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Σκραμπλ, διεξήχθη με μεγάλη επιτυχία από το Σάββατο 19 έως τη
Δευτέρα 21 Ιουνίου 2021
στον Πολυχώρο «Ελιά», στη Βέροια.

Όπως και τα προηγούμενα χρόνια, οι αγώνες διεξήχθησαν σε δύο ομίλους,
σύμφωνα με την πανελλήνια κατάταξη ratings, με τους αβαθμολόγητους παίκτες να μετέχουν στην 2η κατηγορία.

Για πρώτη φορά θεσπίσθηκαν δύο καινοτόμες ιδέες: α) οι αγώνες της Β΄ κατηγορίας έγιναν 10, ούτως ώστε να είναι ισάριθμοι με εκείνους της Α΄ κατηγορίας και β) καθιερώθηκε σταθερό διαχωριστικό όριο ανάμεσα στις 2 κατηγορίες, το οποίο ορίσθηκε (για φέτος) στα 1300 ratings.

Πανελλήνιος πρωταθλητής αναδείχθηκε για 2η συνεχόμενη φορά ο Θράσος Μυρσίνης  της Ένωσης Σκραμπλ Θεσσαλονίκης και
νικήτρια  της Β’ κατηγορίας αναδείχθηκε η – νεοεμφανισθείσα στο αγωνιστικό σκραμπλ – Λένα Αποστολίδου του Ομίλου Σκραμπλ Πτολεμαΐδας!

Οι αγώνες πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας Ένωσης Σκραμπλ.

Συνηθίζεται τον Ιανουάριο να διοργανώνει τουρνουά ο Όμιλος Σκραμπλ Αθηνών - Πειραιώς, το Μάρτιο ο Όμιλος Σκραμπλ Θεσσαλονίκης, μετά το Πάσχα το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα η Π.Ε.Σ., τον Ιούνιο ο Όμιλος Σκραμπλ Καστοριάς, τον Ιούλιο το Grand Prix η Π.Ε.Σ. και προς το τέλος του έτους ο Όμιλος Σκραμπλ Πτολεμαΐδας, ο Όμιλος Σκραμπλ Βέροιας και ο Όμιλος Σκραμπλ Ρόδου - Δωδεκανήσου. Στα τοπικά τουρνουά διεξάγονται 5, 6, 7 ή και 9 αγώνες, στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 10 αγώνες και στο Grand Prix 14 αγώνες. Συμμετέχουν παίκτες απ' όλη την Ελλάδα και οι επιδόσεις τους προσμετρώνται στην πανελλήνια κατάταξη (ratings). Η Π.Ε.Σ. σχεδιάζει τη διοργάνωση σεμιναρίων, ημερίδων και μικρών τουρνουά 3-4 αγώνων σε πολλές περιοχές της χώρας, με σκοπό την διάδοση του παιχνιδιού και την βοήθεια σε ομάδες παικτών σκραμπλ, να δημιουργήσουν τους δικούς τους ομίλους. Όσοι ενδιαφέρεστε για την διοργάνωση τέτοιων δράσεων, μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας.

  • 13ο Τουρνουά :1η θέση: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΤΟ), 2η θέση: ΠΟΥΛΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΘΗ), 3η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ)
  • 12ο Τουρνουά :1η θέση: ΚΩΣΤΙΚΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΤΟ), 3η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ)
  • 11ο Τουρνουά : 1η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ), 2η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ), 3η θέση: ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ)
  • 10ο Τουρνουά :1η θέση: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΤΟ), 3η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)
  • 9ο Τουρνουά : 1η θέση: ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΝΙΑΡΧΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΑΘΗ)
  • 8ο Τουρνουά : 1η θέση:ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ), 2η θέση:ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ) , 3η θέση:ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΘΕΣ)
  • 7ο Τουρνουά :1η θέση: ΓΚΕΚΑ ΣΟΥΛΑ (ΘΕΣ), 2η θέση: ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ), 3ηθέση: ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)
  • 6ο Τουρνουά : 1η θέση: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΤΟ), 2η θέση: ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΕΡ), 3η θέση: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)
  • 5ο Τουρνουά : 1η θέση: ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ) , 2η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ), 3η θέση: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)
  • Game Festical 2010: 1η θέση: ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ) ,3η θέση: ΚΑΣΑΡΗΣ ΠΑΝΟΣ (ΘΕΣ)
  • 4ο Τουρνουά : 1η θέση: ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ) , 2η θέση: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΤΟ) , 3η θέση:ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ)
  • 3ο Τουρνουά : 1η θέση: ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ) , 3η θέση: ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΑΘΗ)
  • 2ο Τουρνουά : 1η θέση: ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ) , 2η θέση: ΤΖΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΣ) , 3η θέση: ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)
  • 1ο Τουρνουά : 1η θέση: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ) , 2η θέση: ΠΑΠΑΒΛΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΘΕΣ) , 3η θέση: ΤΣΑΒΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΘΕΣ)
  • 12ο Τουρνουά: 1η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΑΡΗΣ ΜΠΑΤΡΗΣ (ΑΘΗ) , 3η θέση: ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΑ ΑΝΝΑ (ΘΕΣ)
  • 11ο Τουρνουά: 1η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ) ,2η θέση: ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΘΗ) , 3η θέση: ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΥ ΣΙΑ (ΑΘΗ)
  • 10ο Τουρνουά: 1η θέση: ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ) , 3η θέση: ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΘΕΣ)
  • 9ο Τουρνουά: 1η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ) , 2η θέση: ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΠΤΟ) , 3η θέση: ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΑΘΗ)
  • 8ο Τουρνουά: 1η θέση: ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ) ,2η θέση: ΓΚΟΛΙΟΥ ΡΟΥΛΑ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΝΑΞ)
  • 7ο Τουρνουά: 1η θέση: ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ) ,2η θέση: ΤΖΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ)
  • 6ο Τουρνουά: 1η θέση: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΝΟΔΟΥΛΗ ΒΙΚΗ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΣΟΥΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΑΘΗ)
  • 5ο Τουρνουά: 1η θέση: ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΤΖΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)
  • 4ο Τουρνουά: 1η θέση: ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΓΡ) , 2η θέση: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΤΟ), 3η θέση: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ)
  • 3ο Τουρνουά: 1η θέση: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ) ,2η θέση: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)
  • 2ο Τουρνουά: 1η θέση: ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣ) ,2η θέση: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ) ,3η θέση: ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ)
  • 1ο Τουρνουά: 1η θέση: ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ) ,3η θέση: ΝΟΔΟΥΛΗ ΒΙΚΗ (ΘΕΣ)
  • 10ο Τουρνουά: 1η θέση: ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΘΕΣ), 2η θέση: ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΘΗ), 3η θέση: ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΧΑΛ)
  • 9ο Τουρνουά: 1η θέση: ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΚΑΣ), 2η θέση: ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΜΠΟΥΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (ΚΑΣ)
  • 8ο Τουρνουά: 1η θέση: ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΠΟΥΛΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΘΗ)
  • 7ο Τουρνουά: 1η θέση: ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ), 3η θέση: ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ ΚΥΡΚΟΣ (ΘΕΣ)
  •  6ο Τουρνουά: 1η θέση: ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΑ ΑΝΝΑ (ΘΕΣ), 2η θέση: ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ (ΚΑΣ), 3η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)
  • 5ο Τουρνουά: 1η θέση: ΤΖΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΣ), 2η θέση: ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)
  • 4ο Τουρνουά: 1η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ), 2η θέση: ΓΚΕΚΑ ΣΟΥΛΑ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ)
  • 3ο Τουρνουά: 1η θέση: ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΟΥ ΚΙΚΗ (ΚΑΣ), 2η θέση: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ), 3η θέση: ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΘΕΣ)
  • 2ο Τουρνουά: 1η θέση: ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΚΑΣ), 2η θέση: ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΓΡ), 3η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)
  • 1ο Τουρνουά: 1η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ), 2η θέση: ΤΟΠΑΛΤΣΗ ΚΑΙΤΗ (ΚΑΣ), 3η θέση: ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ)
  • 12ο Τουρνουά: 1η θέση : ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ( ΑΘΗ), 2η θέση:  ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ  (ΘΕΣ),  3η ΘΈΣΗ: ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ (ΘΕΣ)
  • 10ο Τουρνουά : 1η θέση: ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΚΩΣΤΙΚΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ (ΑΘΗ)
  • 9ο Τουρνουά: 1η θέση: ΚΩΣΤΙΚΙΑΔΗΣ ΠΑΡΗΣ (ΑΘΗ) ,2η θέση: ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ) ,3η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ)
  • 8ο Τουρνουά: 1η θέση: ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ) ,2η θέση: ΜΠΑΤΡΗΣ ΑΡΗΣ (ΑΘΗ) ,3η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)
  • 7ο Τουρνουά: 1η θέση: ΚΟΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΣΤΑΜΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ (ΘΕΣ),3η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)
  • 6ο Τουρνουά: 1η θέση: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΤΟ) ,3η θέση: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ)
  • 5οΤουρνουά: 1η θέση: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΑΘΗ) ,2η θέση: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΤΟ),3η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ)
  • 4ο Τουρνουά: 1η θέση: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΚΑΣ),2η θέση: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΤΖΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΘΕΣ)
  • 3ο Τουρνουά: 1η θέση: ΝΤΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ)
  • 2ο Τουρνουά: 1η θέση: ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΤΖΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΣ) ,3η θέση: ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣ)
  • 1ο Τουρνουά: 1η θέση: ΓΚΕΚΑ ΣΟΥΛΑ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΣΤΑΜΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ)
  • 7ο Τουρνουά : 1η θέση :ΖΕΡΒΑ ΕΥΑ (ΑΘΗ), 2η θέση :  ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ), 3η θέση : ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ ( ΑΘΗ)
  • 6ο Τουρνουά : 1η θέση :ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ), 2η θέση :  ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΘΕΣ), 3η θέση : ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ( ΘΕΣ)
  • 5ο Τουρνουά: 1η θέση: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ),2η θέση: ΠΟΥΛΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΑΘΗ),3η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)
  • 4ο Τουρνουά: 1η θέση: ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΛΕΝΑ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΕΡ)
  • 3ο Τουρνουά: 1η θέση: ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ ΚΥΡΚΟΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ),3η θέση: ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ)
  • 2ο Τουρνουά: 1η θέση: ΑΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΘΕΣ) ,2η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ)
  • 1ο Τουρνουά: 1η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ),2η θέση: ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΗ (ΘΕΣ) ,3η θέση: ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ)
  • 5ο Τουρνουά : 1η θέση: ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ)
  • 4ο Τουρνουά : 1η θέση: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΟΔ), 3η θέση: ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ (ΑΓΡ)
  • 3ο Τουρνουά : 1η θέση: ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ), 2η θέση: ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΘΕΣ)
  • 2ο Τουρνουά : 1η θέση: ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ (ΑΘΗ)
  • 1ο Τουρνουά: 1η θέση: ΚΑΡΑΜΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΘΕΣ), 2η θέση: ΤΟΥΛΑΤΟΥ ΕΦΗ (ΑΘΗ), 3η θέση: ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΗΣ (ΑΘΗ)

1ο Τουρνουά : 1η θέση: ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗΣ ΚΥΡΚΟΣ (ΘΕΣ), 2η θέση: ΜΟΥΖΕΒΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΘΕΣ)

GRAND PRIX

  • 4ο GP 2021 (Δασικό Χωριό Λιβαδάκι, Μεγάλη Κάψη Φθιώτιδας): 1η θέση: ΖΕΡΒΑ ΕΥΑ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΑ ΑΝΝΑ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ)
  • 3ο GP 2020 (Κατασκηνώσεις Φτελιό, Πηγάδι Πτελεού Μαγνησίας): 1η θέση: ΖΕΡΒΑ ΕΥΑ (ΑΘΗ), 2η θέση: ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΘΗ), 3η θέση: ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ)
  • 2ο GP 2019 (Ξενοδοχείο Αιολίδες, Καλύβια Πεζούλας, Λίμνη Πλαστήρα): 1η θέση: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ  (ΑΘΗ), 2η θέση: ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΖΕΡΒΑ ΕΥΑ (ΑΘΗ)
  • 1ο GP 2018 (Ξενοδοχείο Αιολίδες, Καλύβια Πεζούλας, Λίμνη Πλαστήρα): 1η θέση: ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΘΡΑΣΟΣ (ΘΕΣ), 2η θέση: ΑΛΗΧΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ (ΘΕΣ), 3η θέση: ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΤΟ)